Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
18.03.2020
Pozastavena platba dobírkou
Vzhledem k aktuální situaci a ochraně zdraví pracovníků dopravních služeb pozastavujeme platbu na dobírku až do odvolání. Děkujeme za pochopení Za Če... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

poštovné
info@ceske-zdravi.cz
607 946 841

Platba kartou


ZVÍŘÁTKA

Výrobky OKG patří mezi doplňky stravy určené pro dospělé osoby a děti od 3 let. Nejsou určeny pro zvířátka - nejsou studie o užívání výrobků zvířaty.

 

Naše výrobky jsou na trhu již 13 let a máme ty nejlepší reference od tisíců spokojených zákazníků. Máme i řadu zkušeností s užíváním výrobků domácími mazlíčky a některé skvělé výsledky doložené - viz níže. Posuďte sami!

 

Vždy ovšem záleží na Vašem rozhodnutí - jestli při řešení zdravotních potíží dáte přednost alopatické medicíně nebo zkusíte ovlivnit tělo pomocí přírodních přípravků, přirozeným způsobem, bez vedlejších účinků - a "vytvoříte tělu podmínky pro to, aby nastartovalo samouzdravovací procesy...".

 

U zvířátek je samozřejmě třeba přiměřeně upravit dávkování výrobků a vždy pamatovat, že výsledky, jakých lze při jejich užívání dosáhnout, jsou individuální a závislé na řadě faktorů - každé tělo, a to, co se děje uvnitř, se velmi liší, tzn. že výsledky se budou rovněž rozcházet. Uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze při užívání výrobků OKG dosáhnout. Při vážných zdravotních potížích je třeba konzultovat užívání přípravků se svým lékařem, protože výrobky OKG nejsou určeny k léčení zdravotních poruch nebo k lékařským účelům. Výrobky OKG jsou doplňky stravy (pro lidi!), tzn. že v žádném případě nenahrazují léky, nejsou určeny jako náhrada vyvážené a pestré stravy a nejsou určeny pro zvířata. Jsou vyrobeny za účelem příznivého ovlivnění lidského organismu s cílem podpory zdraví, za účelem doplnění běžné stravy na úroveň příznivě ovlivňující zdravotní stav.

 

Výrobky OKG pro Vás vyrábíme s největší pečlivostí a láskou a budeme velice potěšeni, když zlepší kvalitu života nejen Vám, ale i Vašim domácím mazlíčkům !

 

 

Výrobky fungují i pro naše čtyřnohé členy rodiny

Můj jezevčík Gerrynka (přes 8 let) má problémy s nadváhou. Skoro tahala i bříško po zemi, i když jsem ji nepřekrmovala - pro jezevčíky je to pak velmi problémové kvůli páteři. Zároveň měla velmi nepravidelné vyprazdňování, někdy nešla ani dva dny. Začala jsem přidávat do každé misky granulí 5-10 kapiček Emulipsu, do 14-ti dnů se krásně spravila, vypadá nyní k světu , chodí se v pravidelnou dobu vyprazdňovat a dnes, dokud jí nenakapu na granulky Emulips, tak se jich ani netkne . Děkuji, že výrobky fungují i pro naše čtyřnohé členy rodiny.

Andrea V., Brno


 

EMULIPS pomohl i našemu jorkšírkovi :-)

I když to zní zvláštně a možná i úsměvně, opravdu mu Emulips pomohl a jsem za to moc vděčná. Náš pejsek měl už od malička problémy se zažíváním, zvracel a trpěl průjmem. Jeho potíže se nejprve objevovaly zhruba 4x za rok, většinou při změně ročního období. Postupně se to začalo stupňovat a na veterinární klinice jsme byli skoro každý měsíc a to znamenalo injekce, léky a dieta. Několikrát skončil i na kapačkách, byl až apatický a pohled na něho byl hodně smutný. Když se jeho potíže opakovaly naposled (zvracel celou noc), nechtěla jsem znovu po krátké době s ním jet na injekce. Protože Emulips užívám a vím, že je skutečně bezvadný a pomáhá celé naší rodině, tak jsem zkusila dát Emulips i pejskovi a čekala jsem.... Přesvědčilo mě, že je to přírodní produkt - výsledek byl přímo skvělý, po půl hodině už neměl nafouklé bříško, přestal zvracet a zastavil se i průjem. Bylo úžasné vidět, jak je mu čím dál lépe. Zvládli jsme to bez injekcí, kapaček a léků a to díky Emulipsu.

Bc. Jitka K., Plzeň


 

Další skvělá zkušenost s Emulipsem!

Máme doma dva pejsky - retrívra a jezevčici, kterou jsme si přivezli z útulku. Když byla u nás 5. den, začala ráno zvracet, odpoledne už se ani nezvedala z pelíšku. Veterina daleko, u nás ten den zavřená a tak jsem zkusila Emulips. Musela jsem jí kápnout přímo do pusy, protože ho nechtěla, ale dala jsem jí 3 kapky, za dvě hodiny znova a cca za hodinu už jí bylo lépe. Dokonce se zvedla a šla za mnou do kuchyně, když jsem tam zašustila pytlíkem. Večer vrtěla zase ocáskem a druhý den jí nebylo už vůbec nic . Nedávno měla zase průjem, ale fakt hroznej (snědla to, co neměla ), a tak jsem jí dala znova Emulips a do rána dobrý. Na Emulips nedám dopustit - je fakt pro všechny! Moc děkuju za tento výrobek.

Patricie B., Dobruška

 

 

Emulips funguje nejen u lidí, ale i u zvířátek

Přestaly nám snášet slepičky, nechtěly ani baštit, tak jsem vyzkoušela a začala jim přidávat do krmení - spařeného šrotu a vařených brambor Emulips. Je přece na úpravu trávení, tak když funguje u lidí, tak za vyzkoušení nic nedám. Druhý den už měly téměř prázdné pekáče a do 3 dnů začaly snášet 8 až 9 vajec denně. Velké překvapení bylo, že snáší vajíčka opravdu hodně veliká . Máme pouze 9 slepiček, ale sebrali jsme už i několikrát 10 vajíček ! Není to fantastický? Mám z toho obrovskou radost, že Emulips funguje nejen u lidí, ale i u zvířátek. Děkuji za unikátní výrobky.

Ivona Ch., Borek u Děčína

 

 

Výše uvedené zkušenosti jsou pouze příkladem, jakých výsledků jde užíváním výrobků OKG dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou individuální a závislé na spoustě faktorů.

 

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o.