Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači/zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

NOVINKA!!!

Factor Base AntiAge


Factor Base AntiAge

Stimulace, posílení a ochrana organismu

 

Nová kosmetická řada ViCela

 

ViCela

 

Probouzejte se den ode dne krásnější OK OMEGA+

Ok Omega +Náš malinký (7,5 měs.) se osypal teď v listopadu - pravděpodobně po očkování. Nejprve se mu udělal malý červený flíček na pravé tvářičce. Říkala jsem, že to nic není, že se možná poškrabal, ale pak se mu udělal druhý flíček a třetí - všechny velikosti asi desetníku. To už jsem zbystřila. Zkusila jsem mu to namazat Ok gelem, ale protože flíčky byly suché, jen se mu to zhoršilo. Asi po týdnu, co se mu objevil první flíček jsem mu začala dávat OK Omegu -  3 kapky ráno a 3 večer a také jsem během dne Ok Omegou potírala kůži. Přestože vím, že se většinou vyrážka nejprve zhorší a pak teprve začne mizet, tak jsem se zhrozila. Všechny flíčky se mu slily do jedné obrovské rudé šupinkaté skvrny, která byla téměř přes celou tvář. Na dotek byla horká, suchá a hrubá. Musím říct, že mě to dost vyděsilo.

Protože jsem s ním nechtěla k doktorce, aby nechytil ještě nějaký kašel nebo rýmu, řekla jsem si, že vydržím a  budu dál dávat a potírat Omegou. Mezitím se mu udělala skvrnka i na pravé tvářičce a na krku. Asi po týdnu přestala být skvrna horká a na okrajích začala blednout. Po čtrnácti dnech se tvářičky zbarvily do "normálu", kůže je zatím hrubá, ale věřím, že to s Ok Omegou zvládneme - nyní dáváme 5 kapek ráno, v poledne i večer.

 

 

Jedinné co mne mrzí, tak nemám fotku tvářičky asi týden po začátku podávání Ok Omegy, kdy vyrážka byla v nejhorším stadiu.