Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
18.03.2020
Pozastavena platba dobírkou
Vzhledem k aktuální situaci a ochraně zdraví pracovníků dopravních služeb pozastavujeme platbu na dobírku až do odvolání. Děkujeme za pochopení Za Če... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

poštovné
info@ceske-zdravi.cz
607 946 841

Platba kartou


 1. Úvod
 2. Nejčastější otázky
 3. Factor Base NO - arginin

Nejčastější otázky / Factor Base NO - arginin

 

Factor Base NO

Factor Base NO

 

Co je OK Factor Base NO?

Jde o multikomponentní doplněk stravy sloužící především k podpoře tvorby oxidu dusnatého v buňkách organizmu. Je doplněn o látky, které prodlužují účinek této významné signální molekuly v tkáních. Unikátní je synergický efekt ibiškového extraktu, který zároveň dává produktu lahodnou ovocnou chuť.

 

Je Factor Base NO z přírodních surovin?

Základní složky produktu – aminokyseliny arginin a citrulin se vyskytují v každém organizmu (arginin je dokonce jako tzv. esenciální aminokyselina složkou každé bílkoviny). Aminokyseliny použité v produktu jsou získávané složitým biotechnologickým postupem, který umožňuje získat látku o vysoké koncentraci a čistotě. Lze je tedy charakterizovat jako přírodně identické. Totéž platí pro použité přidané vitamíny. Ibiškový extrakt je 100% přírodní látka.

 

Jak se Factor Base NO používá?

Vzhledem k tomu, že je nutné dodat do organizmu poměrně velké množství účinných složek přípravku, byla zvolena forma nápoje. Nápoj připravíme rozpuštěním dvou vrchovatých čajových lžiček (cca 13 g) produktu nejlépe ve vlažné vodě. Ideální doba pro použití tohoto nápoje je pak večer před spaním – účinek NO je v tomto případě nejvyšší. Použití v jinou dobu je ale samozřejmě možné. Klíčové pro účinek je ale dodržení této denní dávky. Její snížení vede k dramatickému snížení působení produktu.

 

Co pro Vás může Factor Base NO udělat?

Produkt především zajistí dostatečnou tvorbu oxidu dusnatého v organizmu. Obsažené složky v synergickém efektu působí příznivě při výskytu civilizačních problémů:

• Únava, vyčerpání

• Nedostatečná tvorba kolagenu pro pojivové tkáně včetně krevních cév

• Oslabený imunitní systém

• Zhoršená krvetvorba

• Utlumená psychická aktivita

• Předčasný nástup projevů stárnutí a dalších problémů v důsledku zvýšené aktivity kyslíkových radikálů

 

Proč je pro tělo důležitý oxid dusnatý (NO)?

NO je jednou z nejdůležitějších signálních molekul v těle. Za objev jejího působení byla v roce 1998 udělena Nobelova cena. Pro jeho působení je klíčové, že vzniká přímo v každé buňce a nemusí do ní být nejprve dopravován. Nezbytné je ale, aby každá tato buňka měla po ruce dostatek surovin pro jeho výrobu. Zásadní problém NO je v jeho nízké stabilitě v buňce, v současné době ještě výrazně snižované nežádoucím působením prostředí, v němž žijeme. Nezbytné je tedy cíleně zvyšovat jeho produkci v těle a nahradit tak úbytek způsobovaný „civilizačními neduhy“.

 

Jakou roli hraje ve výrobku vitamín C?

Role vitamínu C v produktu je klíčová:

• Silný antioxidant (zejména v neutrálním prostředí)

• Účastní se metabolismu aminokyselin – zejména těch ve vztahu ke kolagenu (ten je přítomný ve stěnách cév) a tím ovlivňuje jejich pevnost

• Je důležitý pro energetický metabolismus

• Podporuje imunitní systém

• Zvyšuje vstřebávání železa

• Přispívá k regeneraci redukované formy důležitého antioxidantu - vitamínu E. V důsledku těchto účinků je v dokonalé synergii s působením NO v organizmu.

 

Může při užívání Factor Base NO dojít k detoxikačním projevům?

Tento produkt neobsahuje složky, které by měly přímý detoxikační efekt. Účinnost detoxikace je však přímo úměrná kvalitě krevního oběhu. Pokud krev proudí bez zábran je detoxikace nejúčinnější.

 

Je Factor Base NO vhodná pro diabetiky?

Produkt neobsahuje žádné složky nevhodné pro diabetiky.

 

Působí Factor Base NO v synergii s některými dalšími produkty OKG?

Na tomto produktu je úžasné, že je v synergii prakticky se všemi produkty OKG !!!!! Přesto je třeba zdůraznit zejména produkty obsahující látky s pozitivním vlivem na stav cév – tedy Omega+, Omega-3 Comlete a zejména - díky obsahu přírodně vázaného křemíku - Gama+. Vynikající synergie je i s Betou, Factor Base Detoxem a Alfou.

 


 

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o.

Zobrazuji 1-2 z 2
 • Novinka
Factor Base NO 150 g
870 Kč
870 Kč
ks
  Factor Base NO XXL 400 g
  1 950 Kč
  1 950 Kč
  ks
  Produktů na stránku 72144216