Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
18.03.2020
Pozastavena platba dobírkou
Vzhledem k aktuální situaci a ochraně zdraví pracovníků dopravních služeb pozastavujeme platbu na dobírku až do odvolání. Děkujeme za pochopení Za Če... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

poštovné
info@ceske-zdravi.cz
607 946 841

Platba kartou


  1. Úvod
  2. Factor Base AntiAge

Factor Base - AntiAge

Factor Base AntiAge


Factor Base AntiAge je nově vyvinutý jedinečný doplněk stravy určený pro posílení, stimulaci a ochranu organismu ve vyšším a středním věku a pro jeho udržování v dobrém zdravotním stavu.


Je sestaven na bázi 3 léčivých rostlin: kozince blanitého, klanoprašky čínské (schizandry) a anděliky čínské, tedy v tradiční čínské medicíně po staletí hojně používaných rostlin a dnes obsažených v četných přípravcích po celém světě.


Rozmanité zdravotní účinky těchto rostlin jsou dnes doloženy v mnohých odborných studiích, složky působí synergicky a tedy vysoce účinně a kromě hlavního účelu – povzbuzení a ochrany organismu přípravek poskytuje i množství další příznivých biologických účinků.

 

Obsah balení: 60 tablet

 

Výrobek je notifikován na MZe ČR.


A co pro vás může udělat?

 

Ochrana buněk a tkání před oxidačním poškozením.

Kozinec působí jako účinný antioxidant, takže chrání buňky a tkáně včetně kůže před poškozením kyslíkovými radikály, které se v těle vytvářejí z různých příčin UV, např. působením UV záření, znečištěného prostředí, příjmem škodlivých látek potravou, stresem, alkoholem aj.

Antioxidačně působí v těle rovněž andělika, u níž byly doloženy poznatky o ochraně pokožky před poškozením volnými radikály.

 

Posílení imunitního systému

Kozinec povzbuzuje imunitní systém, podporuje přirozené tělní obranné mechanismy a zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých podmínkách. Klanopraška i andělika působí na organismus a zvláště na dýchací systém blahodárně během chladného období.

 

Oddalování nástupu projevů stárnutí

Kozinec pomáhá udržovat organismus v dobré kondici a působí proti projevům postupujícího věku.

 

Odolnost ke stresu

Kozinec a klanopraškaposilují schopnost adaptace organismu při působení stresových podmínek, negativní důsledky působení stresu se tím významně zmírňují.

 

Stimulace a posílení těla.

Kozinec má v těle výrazné stimulační účinky, přispívá k fyzické i mentální regeneraci organismu. Podporuje pohyblivost spermií.

 

Ochrana srdce a cév

Kozinec chrání srdce, příznivě působí na stav a funkci cévního systému, pomáhá udržovat fyziologickou tekutost a usnadňuje tím proudění krve.

 

Podpora kloubů

Kozinec podporuje pružnost a pohyblivost kloubů, andělika přispívá k udržování kloubů a chrupavek v normálním stavu.

 

Blahodárné působení na ženské orgány

Andělika blahodárně ovlivňuje zdraví ženských orgánů. Kozinec usnadňuje průběh premenstruálního cyklu, tlumí nepříjemné průvodní menopauzální příznaky.

 

Podpora pročišťování těla

Klanopraška pomáhá v těle udržovat pročišťovací funkce.

 

Podpora trávicího systému

Andělika podporuje trávení, při ztrátě apetitu přispívá ke znovunabytí chuti k jídlu.

 

Nejčastější otázky o Factor Base AntiAge


Výše uvedené zkušenosti jsou pouze příkladem, jakých výsledků jde užíváním výrobků OKG dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou individuální a závislé na spoustě faktorů.

 

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti O.K.G., s.r.o.

Zobrazuji 1-1 z 1
  • Novinka
Factor Base AntiAge 60 tbl.
ks
Produktů na stránku 72144216