Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači/zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

NOVINKA!!!

Factor Base AntiAge


Factor Base AntiAge

Stimulace, posílení a ochrana organismu

 

Nová kosmetická řada ViCela

 

ViCela

 

Probouzejte se den ode dne krásnější Kosmetika ViCela

 

Nová pleťová kosmetika ViCela je zcela bez parabenů a silikonů, a proto je vhodná pro všechny typy pleti. Obsahuje jen ty nejkvalitnější a s láskou vybírané přírodní ingredience, které přirozeně podpoří zdraví a krásu Vaší pleti. Celá řada Vám zjednoduší dodržování každodenního rituálu péče o pleť.

 

Kosmetika ViCela je balena tak, abyste nezanášeli nečistotu z prstů do kelímku a tím neznehodnotili celý krém, jednoduchým dávkovačem si nanesete potřebné množství a aplikujete na pleť.

 

Každý produkt ViCela od denního až po noční krém působí v synergii tak, aby byla pleť odpočatá, zdravá a zářivá po dobu celého dne.

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 840 Kč (36 €)

novinkanaše cena 300 Kč (13 €)

novinkanaše cena 300 Kč (13 €)

novinkanaše cena 360 Kč (15 €)

novinkanaše cena 240 Kč (10 €)

novinkanaše cena 300 Kč (13 €)

novinkanaše cena 200 Kč (9 €)

novinkanaše cena 2 240 Kč (95 €)
naše cena 2 540 Kč (108 €)


Factor Base AntiAge

 

Udržujte svou pleť zářivou nejen užíváním kosmetiky, ale podporujte ji i zevnitř. Factor Base AntiAge přirozeným působením podpoří kosmetickou řadu ViCela.

 

A co pro Vás může udělat?

Ochrana buněk a tkání před oxidačním poškozením.

Kozinec působí jako účinný antioxidant, takže chrání buňky a tkáně včetně kůže před poškozením kyslíkovými radikály, které se v těle vytvářejí z různých příčin UV, např. působením UV záření, znečištěného prostředí, příjmem škodlivých látek potravou, stresem, alkoholem aj.

Antioxidačně působí v těle rovněž andělika, u níž byly doloženy poznatky o ochraně pokožky před poškozením volnými radikály.

 

Posílení imunitního systému

Kozinec povzbuzuje imunitní systém, podporuje přirozené tělní obranné mechanismy a zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých podmínkách. Klanopraška i andělika působí na organismus a zvláště na dýchací systém blahodárně během chladného období.

 

Oddalování nástupu projevů stárnutí

Kozinec pomáhá udržovat organismus v dobré kondici a působí proti projevům postupujícího věku.

 

Odolnost ke stresu

Kozinec a klanopraška posilují schopnost adaptace organismu při působení stresových podmínek, negativní důsledky působení stresu se tím významně zmírňují.

 

Stimulace a posílení těla.

Kozinec má v těle výrazné stimulační účinky, přispívá k fyzické i mentální regeneraci organismu. Podporuje pohyblivost spermií.

 

Ochrana srdce a cév

Kozinec chrání srdce, příznivě působí na stav a funkci cévního systému, pomáhá udržovat fyziologickou tekutost a usnadňuje tím proudění krve.

 

Podpora kloubů

Kozinec podporuje pružnost a pohyblivost kloubů, andělika přispívá k udržování kloubů a chrupavek v normálním stavu.

 

Blahodárné působení na ženské orgány

Andělika blahodárně ovlivňuje zdraví ženských orgánů. Kozinec usnadňuje průběh premenstruálního cyklu, tlumí nepříjemné průvodní menopauzální příznaky.

 

Podpora pročišťování těla

Klanopraška pomáhá v těle udržovat pročišťovací funkce.

 

Podpora trávicího systému

Andělika podporuje trávení, při ztrátě apetitu přispívá ke znovunabytí chuti k jídlu.

 

Nejčastější otázky o Factor Base AntiAge