Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
18.03.2020
Pozastavena platba dobírkou
Vzhledem k aktuální situaci a ochraně zdraví pracovníků dopravních služeb pozastavujeme platbu na dobírku až do odvolání. Děkujeme za pochopení Za Če... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

poštovné
info@ceske-zdravi.cz
607 946 841

Platba kartou


OK OMEGA-3 COMPLETE

Ok Omega-3 complete

Dislálie

Ok Omegu-3 complete začal užívat můj syn na dislálii, protože obsažené omega 3 mastné kyseliny jsou dobré pro mozek (neuměl říkat: SCZ, LRŘ, ŠČŽ, a dopilovávali jsme CHKG). Na logopedii jsme chodili druhým rokem a celkově byly úspěchy pomalé, i přesto, že jsme jazýček doma denně cvičilli a pilně trénovali. Přestože Petřík nemá rád ryby a celkově cokoli, co má něco s rybou společného dokázal se přemoct a dvě lahvičky využíval. Vždy omegu rychle polknul a zajedl ji chlebem nebo se napil, aby necítil rybí chuť v puse. Říkal, že to sní, protože ví, že mu OKG produkty pomáhají.

 

Když jsme byli asi v půlce první lahvičky, všimla si logopedka velkého zlepšení v Petříkově řeči, ptala se nás, jak je to možné, zda jsme se opřeli více do trénování. Říkala jsem, že jsme přidali do jídelníčku Ok omegu-3 comlete a že trénujeme stále stejně. Velmi Petříka chválila. Díky Ok omeze-3 complete jsme s logopedií skončili mnohem dříve, než naše logopedka předpokládala.

 

Snížení cholesterolu

Nyní dávám Ok omegu-3 complete našemu nejstaršímu, při běžné kontrole mu paní doktorka zjistila zvýšenou hladinu cholesterolu. Říkala, že to není žádná tragedie a na léky to naštěstí není, ale i tak, že to musíme hlídat. Protože má cholesterol zvýšený jen trochu, začal užívat Ok omegu-3 complete, bere ji ob měsíc, aby se mu cholestrol nesnížil příliš. A protože v podstatě od miminka bojujeme s nadváhou, tak jsem si všimla, že po OK Omeze-3 complete tedy společně s emulipsem forte krásně zhubnul.