Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 350,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
FACTOR BASE NO

Factor Base NO

Zuby jako perličky

Factor Basi NO jsem začala užívat v podstatě ze zvědavosti, chtěla jsem vědět, jak výrobek chutná a jak dlouho vydrží. Po první dávce 7 g na noc jsem ráno vstávala celá „polámaná“ bolelo mne snad všechno, ale nejvíc asi nohy. Ale byla jsem překvapená, že mě nebolely zuby. (Protože kojím, tak mne zuby bolely asi půl roku, zubařka mi říkala, že je to hormony a nedá se s tím nic dělat, že prý musím vydržet, až přestanu kojit.)

Další den jsem nespala – tedy možná tři hodiny, protože si náš malinký usmyslel, že spát se má ve dne a že si v noci bude hrát. Byla jsem překvapená, že nejsem unavená, spíš jsem se cítila, jako kdybych spala alespoň šest hodin. Factor Base NO je opravdu úžasný, jsem ráda, že jsem byla zvědavá a produkt vyzkoušela, nyní už jsem koupila velikost xxl a budu ji kupovat už nadále.

 

Factor Basi No užívám v podstatě celou dobu co je na trhu a nyní jsem si všimla, že se mi přestal tvořit plak na zubech. Večer si tak nemusím drhnout zuby jako dřív, což jsem uvítala, protože teď mám zoubky jako perličky po celý den.

 

Zimomřivost

Vždy jsem byla "zmrzlina", tak to říkal s oblibou můj manžel. Ale od té doby, co užívám Factor basi NO mám mnohem teplejší ruce i nohy. Jsem ráda, že už se věčně neklepu zimou.

 

Rýma

Naše Madlenka (6,5 roku) měla rýmu, normálně rýmu s našimi produkty zaženu do dvou dnů, ale tahle byla docela úporná a pořád se nás držela. Napadlo mne namíchat jí Factor Base NO, obsažený vit. C by jí mohl pomoci, dostala 3 g ráno a 3 g večer, takhle dostávala i vitamíny Factor Base Kids 2 ráno a 2 večer a rýma nám zmizela do dvou dnů od podání Factor Base NO. Celkově měla rýmu 5 dnů.

 

Obnovení energie

Kamarádka si zařizuje obchod, několik dnů pořádně nespala, protože potřebuje všechno stihnout, aby mohla otevřít co nejdříve. Když jsem viděla, že je jak mátoha, dala jsem jí v poledne Factor Base NO 1,5 lžičky a 2 tablety MigrenOutu. Říkala jsem jí, že by jí to mělo pročistit hlavu a trochu povzbudit, protože už dělala chyby z únavy. Asi v půl třetí mi psala: "Zabralo to až teď, ale jak!!! Běhám jako veverka, co si cucla kafe. To musím mít doma!"