Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
18.03.2020
Pozastavena platba dobírkou
Vzhledem k aktuální situaci a ochraně zdraví pracovníků dopravních služeb pozastavujeme platbu na dobírku až do odvolání. Děkujeme za pochopení Za Če... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

poštovné
info@ceske-zdravi.cz
607 946 841

Platba kartou


Factor Base Kids

 

Factor Base Kids

Každý podzim můj syn při ulehnutí do postele večer pokašlává suchým kašlem, vždy mu tento kašel vydrží tři až čtyři týdny, i když podáváme léky proti kašli - různé kapky a sirupy. Nasadili jsme vitamíny Factor Base Kids, třetí den bylo po kašli a bez léků!

Naše malá (3 roky) měla v sobotu hroznou rýmu - teklo jí z nosu až do pusinky, dala jsem jí jeden vitamín Factor base kids, v neděli byla bez rýmy.

Factor Base Kids není jen pro děti! Večer jsem na sobě pozorovala, že se mi „spouští“ rýma. Pálilo mě v nose a měla jsem unavené oči, jako vždy, než se mi rýma spustí. Přemýšlela jsem jak rýmu „zarazit“ než se spustí. Vzala jsem si jeden vitamín Factor Base Kids a ráno jsem byla bez rýmy a zdravá!

Máš malinkej - měsíční miminko dostal rýmu. Odsávali jsem odsavačkou, ale rýma se nelepšíla, spíš se naopak zhoršovala, druhý den už byla rýma nažloutlá. Kapali jsme kapky z OK Gelu, ale přesto se mrňous dusil, i když jsme odsávali co nejčastěji asi tak každou hodinu. Pak mne napadlo, že když je miminko kojené vzít si Factor Base Kids, bylo pět odpoledne, když jsem vzala dvě tablety naráz. Ráno po snídani jsem si dala další dvě tablety a jak se mrňousek probudil automaticky jsem vzala odsávačku (máme odsavačku na vysavač) a byla jsem velmi překvapená, když jsme neodsáli vůbec nic - rýma zmizela!

Rýma nás navštívila hned druhý týden po narození. Jakmile jsem ji hned odsála odsávačkou na vysavač, tj. při prvních příznacích a já jsem si dala 3x2 tbl. Factor Base Kids bylo hned po rýmě do druhého dne. Ale když jsem si dala míň FBK, tak nás rýma trápila 3 dny. Prostě se musí dát velká dávka, aby se to dostalo do mlíka. Je lepší jíst 6 tbl. Factor Base Kids alespoň tři dny, potom se může snížit dávka.