Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 350,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Emulips

Emulips

Švagrové se narodil klučina císařem, protože vím, že po císaři se špatně spouští mateřské mlíčko, doporučila jsem jí EMULIPS. Po týdnu měla mateřského mléka tolik, že malý nestačil papat. A chválila si, že shodila 11 kilo během týdne v porodnici, které před porodem přibrala.

Kamarád měl problémy s velmi častou stolicí, chodil i 10x denně, po Emulipsu se mu trávení upravilo tak, že chodí 2 x denně.

Každou noc jsem se budila a od půl druhé do půl čtvrté nemohla spát, a když už jsem konečně usnula, musela jsem vstávat. Od té doby, co užívám Emulips spím celou noc bez probuzení. Ráno se probouzím odpočatá s úsměvem a energií do nového dne.

Děti chtěly párek andulek, hlavně proto, aby andulky měly "miminka". Pořád chodily kontrolovat budku, ale stále nic. Na podzim jsem zkusila nakapat andulkám Emulips do zobání, ale říkala jsem si, že mláďátka budou až na jaře. Během dvou týdnů už byla snůška v budce a vylíhly se první dvě mláďátka. Z další snůšky se vylíhly 4 andluky - za všech snešených vajíček a nyní máme další 4 vajíčka v budce a těšíme se na další přírůstky. Andulka si vůbec nedala přestávku mezi snůškami. (ze snůšky už máme další 4 andulky)

 

Naše miminko:

První den kojení: 5x denně asi 10 kapek Emulipsu (protože jsem si to kapala přímo do pusy, tak nevím, jestli to bylo jen 10 kapek) a mlíko se tvořilo už první den večer. Sestřičky z toho byly docela paf, říkaly: „To se Vám to tvoří nějak brzo!“

Při nafouknutí nám na bolest bříška Emulips sice pomáhá, ale dlouho to trvá, než mimíska přestane bříško bolet - asi půl hodiny, ale když miminko řve, tak mi to připadá jako věčnost. (Tedy s Emulipsem se nám to stalo jen 2x, když jsem snědla syrovou cibuli.) Ale  Emulips Forte je úplně super 4 kapky a do 10 min. byl klid! A jinak nějaké koliky a nafouklé bříško? Tak to vůbec neznáme, tedy jen po té cibuli.

První kapku Emulipsu jsem dala malýmu, když mu byly dva týdny, pro jistotu, když jsem jedla zelnou polévku a žádná bolest bříška se nekonala.